Mjafton një foto me barkun paksa të rrumbullakosur të një personazhi publik që njerëzit të fillojnë të aludojnë për shtatzëni. Kështu ka ndodhur edhe me Sarah Berishën e cila ka postuar disa

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, duket se e ka marrë veten pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”. Tashmë ajo është mjaft aktive në…

Sarah Berisha shtatzënë për herë të parë? Ndjekësit shpërthejnë në komente në fotot e fundit

Mjafton një foto me barkun paksa të rrumbullakosur të një personazhi publik që njerëzit të fillojnë të aludojnë për shtatzëni. Kështu ka ndodhur edhe me Sarah Berishën e cila ka postuar disa…

Sherri i Arjolës dhe Atdheut si çift të dashuruarish! Çfarë ndodhi pas njohjes 6-vjeçare dhe konflikti që përfshiu familjarët

Atdheu dhe Arjola kishin një miqësi të ngushtë prej vitesh. Do të duhej “Big Brother” që të zbulohej edhe kjo shoqëri, që prej vitesh jetohej larg vëmendjes së publikut…