Çmimi i këpucëve të Arbana Osmanit rrëmben vëmendjen e ndjekësve

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Këpucët me platformë janë zyrtarisht trend… sërish! Ia pamë Dua Lipës në pasarelën e ‘Versace’, e pastaj edhe Lady Gaga, Ariana Grande, Olivio Rodriguez, i veshën në mënyrat e tyre.

Së fundmi, ia pamë edhe Lori Hoxhës, teksa ajo vizitonte Parisin.

Ndërkohë dje, një palë të tilla ia pamë Arbana Osmanit, në spektaklin special të “Big Brother VIP”, ku u festuan për herë të parë Krishtlindjet.

Arbana kishte zgjedhur t’i vishte me një fustan bardh e zi.

Mirëpo ndjekësve nuk iu ka shpëtuar çmimi i tyre. Faqja “Albanian Street Style” ka treguar se kushtojnë plot 1100$, dhe janë Valentino Garavani.

UserOnline

Related Posts