Kush hyn sonte në Big Brother? Njihuni me konkurrenten e re

Një tjetër banore do i bashkohet shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Lart e poshtë po thuhet se konkurrentja më e re e Big Brother Vip, do të jetë pikërisht aktorja e njohur Eva Alikaj.

Sipas Anabel.al mësohet se Alikaj do të hyjë puntatën e së martës në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania.

Kujtojmë se banorëve iu kërkua që të mësonin disa pjesë nga “Pallati 176” për t’i interpretuar. Eva thuhet se do të surprizojë banorët dhe do të jetë konkurrentja më e re e reality show-t.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -