Çfarë ndodhi papritur? Plas në shtëpinë e ‘BBV3’, moderatorja e njohur nuk i mban dot lotët (VIDEO)

Moderatorja e njohur, Roza Lati, është përlotur mbrëmë përpara se të shtrihej për të fjetur.

Ajo ishte ulur në krevatin e saj kur u përlot dhe pranë saj nuk ishte askush. Nuk dihet se pse Roza u përlot, por kujtojmë se ajo ka patur debate të shumta që ditën e parë në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Ajo ka debatuar me aktorin e njohur, Julian Deda, por që gjatë spektaklit të së martës thanë se kanë respekt për njeri-tjetrin.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -