Plasin puthjet në BBV! Një romancë e re po nis mes Romeos dhe Heidit(VIDEO)

Mbrëmjen e së shtunës në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. 18 banorë u bënë pjesë e shtëpisë më të famshme në vend dhe kanë nisur rrugëtimin e tyre më të ri.

Heidi është një nga vajzat më simpatike në shtëpi, me të cilën prej mbrëmjes së parë të gjithë djemtë janë munduar të flirtojnë me të e më shumë është vënë re Meritoni. Ditën e sotme shumë vëmendje ka marrë një moment i Heidit me Romeon, ku të ulur shumë afër njëri-tjetrit, Romeo i kap flokët gërshet banores e duket se mes tyre mund të ketë nisur një pëlqim.

Ditën e sotme një e papritur ka ndodhur brenda shtëpisë së “BBV3”. Ende pa kaluar një javë nga nisja e spektaklit Drini Zeqo ka lënë shtëpinë për shkak të një urgjence familjare. Për shkak se ishte lideri i shtëpisë, banorët kanë votuar përsëri, ku në këtë votim ishin pjesë edhe banorët e rinj. Me votim të hapur, Ilnisa zgjidhet lidere e re e shtëpisë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -