Ekskluzive! Alvisa dhe Bashkimi shkëmbejnë puthjen e parë në ekran

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Këtë të shtunë, në ditën e Krishtlindjes, është premtuar një “PRIME” i paharrueshëm dhe plot surpriza të bukura.

Nëpërmjet një story në llogarinë e saj në “Instagram”, autorja e “Për’puthen” ka paralajmëruar një çift që do të dali nga spektakli, me një dashuri të lindur e të krijuar në program, për ta vazhduar lidhjen e tyre jashtë programit.

Besoj se të gjithë e kuptuam që bëhet fjalë për Alvisën dhe Bashkimin.

Olsa, ka shprehur krahas story-t të saj në “Instagram” lumturinë për të dhënë lajmin.

“Jam shumë e lumtur, që në këtë ditë të bekuar, ne në ‘Për’puthen’ konfirmojmë një dashuri

Mos e humbisni sot ‘Për’puthen Prime’. Ka shumë emocione”- ka shkruar ajo.

UserOnline

Related Posts