Çfarë ka ndodhur? Semi shfaqet në gjendje jo të mirë shëndetësore (FOTO)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Këngëtarja Semi Jaupaj ka shqetësuar ndjekësit e saj me një foto të postuar së fundmi. Ajo duket e ënjtur dhe në përshkrimin e fotos ka shkruar: Është ok të mos jesh mirë. Nuk dihet se nga çfarë është sëmurë Semi, mbase ndonjë grip sezonal, por këngëtarja nuk ka dhënë më shumë detaje.

Ajo është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të pjesëmarrjes së saj në BBVA, ku u përfol shumë për marrëdhënien e saj me Donald Veshajn brenda shtëpisë. Shoqja e saj e ngushtë Bora Zemani ka uruar festat pak ditë më parë me disa foto të publikuara ku shfaqet e përqafuar me Semin.

UserOnline

Related Posts