DJ PM paralajmëron se do të martohet me Sarën vitin tjetër?

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Ish-banori i “BigBrother VIP”, Pajtim Krasniqi i njohur si DJ PM edhe pas daljes nga shtëpia ka vazhduar të jetë pjesë e debateve dhe pyetjeve në lidhje me personazhet që janë akoma brenda.

Së fundmi, ai është parë në sheshin e Prishtinës, ku edhe është ndaluar për një intervistë të shkurtër nga KlanKosova.

Pajtimi befasoi me përgjigjen e tij lidhur me marrëdhënien me blogeren shqiptare, Sarah Berisha.

“Hala nuk e kom bo femen kshtu zyrtarisht, dihet dihet edhe jashtë shtëpisë, po spo guxoj njëherë, unë jam taku me babë të vet”, u shpreh Pajtimi.

I pyetur se për 3 muaj mund të ndodh ndonjë fejesë apo dyshja të martohen, ai u përgjigj: “Nuk e di, ndodh që vitin tjetër”, tha ai.

Kujtojmë, që dyshja – DJ PM dhe Sarah Berisha kanë qenë ndër çiftet më të pëlqyera nga publiku dhe me të komentuara. Ai u largua nga shtëpia së bashku me mikun e tij, Arbër Gumnishtën (DJ Dagz) të cilët kishin hyr në shtëpi si një konkurrent i vetëm, por që publiku përmes televotimit e riktheu në shtëpi DJ Dagzin./Express

UserOnline

Related Posts