Përmes fotografive të pa publikuara më parë, Tayna tregon se si ishte viti 2021 për të

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Këngëtarja kosovare, Doruntina Shala e njohur me nofkën “Tayna” ka qenë mjaft aktive këtë vit, duke sjell disa këngë të cilat ishin padyshim hite të këtij vitit.

Tashmë jemi në përfundim të këtij viti dhe disa prej artistëve kanë vendosur që të publikojnë fotografi se si kanë kaluar gatë 2021-tës.

Tayna në rrjetin social “Instagram” ka vendosur t’i pyes ndjekësit se çfarë dëshirojnë të shohin nga ajo se si ka qenë viti 2021 përmes disa fotografive të pa publikuara më parë.
UserOnline

Related Posts