FOTO/ Luana Vjollca ‘i vë flakën’ rrjetit, pozon me të brendshme të kuqe

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Është ndër femrat më të përfolura shqiptare si për sukseset e një pas njëshme ashtu edhe për linjat e saj impresive.

Moderatorja dhe këngëtarja , Luana Vjollca çdo herë befason me dukjen e saj.

Bukuroshja i ka vënë ‘flakën’ rrjetit teksa shfaqet e veshur me të brendshme të kuqe transparente dhe tepër seksi.

Moderatorja duket mjaft joshëse në fotot që publikoi pak para ndërrimit të viteve, ndërsa bashkangjitur shkruante: “Po pres fishekzjarrët unë”.
Luana ka marrë pëlqimin e mijërave fansave të saj në rrjetet sociale!
UserOnline

Related Posts