Degjeneron sherri mes Olti Currit dhe Meridianit, ja çfarë u tha mes tyre (FOTO)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Blogeri Olti Curri është një prej komentuesve më të zjarrtë të Big Brother Vip, edhe pse me Top Channel nuk i ka mirë punët, pasi nuk është ftuar asnjëherë për të komentuar.

Teksa në BB VIP improvizohej Fiks Fare nga dy konkurentët Iliri dhe Meridiani, Olti ka bërë një postim ku shkruan: “Tani u ngrit niveli i humorit në standart TV Tirana 2000”.

Por duket se kjo i ka djegur shumë Meridianit, i cili e ka ripostuar e shkruan:

”Të paktën ne jemi në TCH, nuk kemi kapur krevatin e shtëpisë!” Kjo ka sjellë menjëherë dhe regimin e Currit, i cili shkruan si më poshtë:
”Vazhdon te punoje pa pagese e merret me kalorsin pse i varen kembet. Ti nuk je ne Top, por Topi te perdori si top llastiku e talli topet me ty. Tani ulu me Sheilen dhe Palomen e beni shtiza.”
UserOnline

Related Posts