Tha se nuk do të shkonte më te suita, Einxhel dhe Dj Dagz momente romantike në jakuzi (VIDEO)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Edhe pse moderatorja ishte shprehur se nuk do të shkonte më aty, duket se ka ndryshuar mendim.

Ata kanë shijuar sërish jakuzin e vendosur në suitën luksoze, ku nuk kanë munguar momentet romantike mes tyre.

Me dritat e fikura dhe të mbuluar nga shkuma, Einxhel dhe Dj Dagz nuk i kanë kursyer puthjet.

Por jo vetëm kaq, pasi Arbëri dhe moderatorja i kanë dhuruar publikut edhe një kërcim romantik. Të përqafuar, ata kanë shijuar tingujt e muzikës duke kërcyer.

Ndërkohë kujtojmë se të dy janë në nominim së bashku me Ilirin, e sonte njëri prej tyre do të lërë përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

UserOnline

Related Posts