Bora Zemani kapet mat duke u puthur me…!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Cfar po ndodh me Bora Zemanin. Kohet e fundit emri me i permedur eshte Bora Zemani per thashethemet per lidhjet e saj me Ardheun ose dhe ditet e fundit me Noizyn. Por te gjitha keto kan qene te pa verteta por sot ne rrjet po qarkullon nje video ku Bora Zemani puthet ne buze me Gracianon.

Mos ndoshta eshte per show ose per ndonje xhirim qe jane duke zhvilluar apo mos ndoshta kan dicka mes njeri-tjetrit?

Ndiq VIDEON me poshte…

UserOnline

Related Posts