Ti po më thua rri urtë’/ Plas keq sherri mes Ilirit dhe Eltionit (VIDEO)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Mbrëmë gjatë spektaklit Eltioni dhe Iliri debatuan për historinë e para shumë vitesh, që Eltioni po e akuzonte Ilirin për mos mbështetjen e dhënë në njërin audicion.

Iliri ishte i nevrikosur se pse Eltioni pikërisht zgjodhi Big Brother VIP për të treguar këtë histori.

Sot ata janë kapur sërish edhe pas spektaklit.

Për një moment gjatë debatit Eltioni i shprehet pak si ashpër Ilirit ku i thotë që të rri urtë.

Pas kësaj u tensionua e gjithë situata ku Iliri ‘shpërtheu’ ndaj tij duke i thënë: Ti po më thua rri urtë.

Madje ai i kërkoi që me të madhe ta thotë emrin dhe mbiemrin e tij.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

UserOnline

Related Posts