Çmendet Beniada! Heq fustanin dhe u tregon të pasmet kamerave (Video)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Beniada Nishani,ashtu si çdo personazh tjetër i shtëpisë së Big Brother është një nga në të komentuarat në media.Duke ditur edhe madhësinë që ka arritur formati çdo veprim i personazheve bëhet bujë.

Së fundmi një video po qarkullon në rrjet kur tregohet Beniada duke u tundur pasi në shtëpi është futur një person i veshur si ari.Në një moment Beniada ngre fustanin e saj dhe tregon të pasmet.

Këtë gjest e ka përsëritur disa herë duke harruar që po filmohet nga kamera dhe po e sheh një Shqipëri e tërë.Ky veprim nga ana e saj nuk është prituar aspak mirë nga ndjekësit,të cilët e kanë gjykuar pafund.

UserOnline

Related Posts