“Beatrix më ka bërë performancë private”, Noizy ‘plas’ bombën

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Reperi Noizy ka folur në ‘Why Not’ për një nga banorët e Big Brother VIP, Beatrix Ramosaj duke thënë se do t’i jepte një performancë private.

Roza Lati: Nëse do jetojë në një shtëpi me Beatrix Ramosaj, çfarë do bëje?

Noizy: Do bëja dhe unë një performancë private për Beatrixën, siç bëri ajo për mua.

Nga ana tjetër, dihet miqësia që Noizy ka me modelen Oriola Marashi, e cila është mikeshë e ngushtë me këngëtaren.

Ndërsa kujtojmë se vite më parë, në spektaklin YFSF, Beatrix Ramosaj është maskuar si reperi Noizy dhe ka bërë një performancë ndryshe nga herët e tjera.
UserOnline

Related Posts