Dagz i rikthehet historisë së vjetër: Einxhel, dua të dal, nuk mundem më

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Dagz ndjen sërish se dëshiron të largohet nga shtëpia e Big Brother Vip dhe këtë ja ka shprehuar partneres së tij, Einxhel.

Teksa po qëndronin në privatësi pas spektaklit të mbrëmshëm, Dagz dhe Einxhel kanë biseduar për këtë pjesë.

“Dua të dal, nuk mundem më”, i tha Dagz Einxhelit. Nga ana tjetër moderatorja tha se do të bëjë çdo gjë që të jetë i lumtur dhe se për të vetëm kjo ka rëndësi.
UserOnline

Related Posts