“Kjo është e tmèrrshmè”/ Dalina Buzi del me reagimin e fortë dhe zbulon çfarë po ndodh pas nominimit të Beatrixës!!!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Producentja e njohur, Dalina Buzi, ka dhënë sot një intervistë për emisionin “#Gjesi”.

Ajo njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejt dhe këtë e ka dëshmuar në shumë situata.

Ajo foli pos të tjerash edhe personazhet tanë VIP, në veçanti për Beatrix Ramosaj, një nga emrat më të përfolur.

“Është e t merrshme se si të gjithë ishin gëzuar për nominimin e saj. Në Shqipëri ka marrë shumë vëmendje ky spektakël dhe disa nga personazhet aty janë shumë të fortë.”, tha Dalina.

UserOnline

Related Posts