Donaldi befason me deklaratën, i jep premtimin publik Beatrixës

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Romanca e këngëtares Beatrix Ramosaj dhe aktorit të humorit Donald Veshaj, për nga zhurma e madhe që ka krijuar në publik, është konsideruar si telenovelë e vërtetë.

Donaldi teksa po bisedonte me Trixen në oborr, kjo e fundit shprehu dëshirën se do të donte që një tatuazhist të vinte në shtëpi.

Nga ana tjetër Donaldi i tha se edhe nëse nuk vjen, ai do t’a bëjë emrin e saj tatuazh pasi të dalin jashtë.

UserOnline

Related Posts