E papritur! Donaldi kerkon te largohet nga BB VIP

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Pas largimit te Trixes Donaldi nuk e ka perjetuar aspak mire, madje ka treguar se ka merak per te.

Gjate nje bisede me Moniken ai eshte shprehur se do qe te dale nga shtepia dhe te lere lojen ne mes.

Menjehere pas kesaj deklarate Donaldi eshte thirrur ne dhome te rrefimit, ku normalisht e kane kerkuar per te biseduar lidhje me kete fraze.

Donaldi duket tejet i perhumbur dhe ndonse te gjithe menduan se do fokusohej tek loja pas largimit te Trixes ai vetem aty nuk e ka mendjen!

UserOnline

Related Posts