Ekskluzive: Zbuloni cdo ndodhe sot ne Perputhen Prime

Share:

Facebook
Email
WhatsApp
  • Bruno ben nje dhurate per efin duke e zbukuruar studion me tullbace

  • Nderkohe nga ana tjeter jan te pranishem nje avokate dhe psikologe per te zgjidhur ceshtjen e Alvises dhe Hysenit ( Alvisa nuk do jete e pranishme )

  • Meliku dhe Bruno do te kene nje perballje pasi gjerat kan shkuar keq mes tyre pas perballjes behen miq serisht !

  • Opinionist do jene perseri Mihrije Braha me burrin e saj ku do te kene nje takim 4 minutesh do kene dhe nje performance bashke ..

Related Posts