Elita Rudi e quajti “Zemra e Donaldit”. Ja si reagon Bora Zemani

Share:

Facebook
Email
WhatsApp
Elita Rudi ishte sërish e ftuar si opinioniste në “Për’puthen Prime”. Dhe pa diskutim disa foto nga premiera nuk kan munguar por ajo që publikoi me Borën tërhoqi vëmëndjen e të gjithve me mbishkrimin qe Elita zgjodhi.

Bora Zemani i beri ri-post ne llogarin e saj InstaStory duke treguar kështu që e ka pritur mjaftë mirë ngacmimin që moderatorja Kosovare i ka berë.Gjithashtu vihet re që asaj i pëlqeu ky epitet dhe reagimet me emoji i treguan të gjitha ndjesitë e saj, pak siklet, por edhe përkëdheli për kët shprehje.
Vlen të themi qe të dyja moderatoret dukeshin mahnitëse në veshjet elegante.

Kujtojmë që javëve të fundit ka bërë bujë historia e dashurisë të Bora Zemanit dhe aktorit, Donald Veshaj, i cili aktualisht është pjesë e Big Brother VIP.

Related Posts