Mevlani ben klip kengen e Ledianes, por i ndryshon titullin.Ja kujt ja dedikon!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Një nga historit më te përfolura është ajo e Mevlan Shabës dhe Ledjana Prengas.Pas daljes nga Perputhen 2 ,dyshja i ndanë rrugët e tyre dhe prej kohësh nuk kanë më kontakte me njëri-tjetrin.

Gjithcka që ka mbetur nga ajo kohë janë padiskutim kujtimet dhe kënga qe Mevlani i kushtoj Ledjanes ,por që nuk gjendej më pasi ishte fshirë nga Youtube.

Këngës “Ledjana” pas kaq shumë kohësh i është realizuar edhe videoklipi dhe lshte publikuar sërish por jo ashtu siç e prisnim.

Kënga është publikuar ditën e djeshme por tashme ajo erdhi e përpunuar dhe me një tjetër titull.Ajo titullohet “Bota ime”,duke zevendsuar keshtu emrin e Ledjanes.

“Në fund vendosëm që ishte një krijim i mrekullueshëm dhe duhet të jetë për çdo femër”, ka thënë Mevlani para publikimit.

Related Posts