Ja kush janë dy ish Kunatat që do të prezantojn Festivalin e Kenges krah Ardit Gjebreas

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Ditën e sotme, janë zbuluar emrat e moderatorëve dhe krah Ardit Gjebreas janë moderatorja Bora Zemani me Jonida Maliqi me kete treshe do bashkohen edhe Kelvi Kadilli dhe Isli Islami.Vlen të themi se nata e parë e festivalit do të prezantohet nga Jonida, Bora, Kelvi dhe Isli. Ndërkohë nata finale do të prezantohet nga Ardit Gjebrea.

Borën dhe Jonidën i kemi parë edhe më herët bashkë në një program stilistësh. Dyshja dikur ishin edhe ish-kunata pasi Jonida ishte në lidhje me Romeo Veshajn ndërsa Bora me Donaldin.

Related Posts