Refuzoi publikisht Andin, Jasmina shfaqet papritur në shoqërinë e Beartit

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Nje muaj më parë, Jasmina pati një përballje me Andin në studion e Përputhen.

Pavarësisht se Andi kishte ardhur të kërkonte një mundësi të dytë nga ish-konkurrentja, kjo e fundit nuk ishte aspak e interesuar më për të.Madje ajo ia tha aty në sy që nuk dëshiron të ketë asgjë më me Andin, pasi u bë kohë e gjatë që nuk kanë folur dhe nuk ndjen asgjë për të.

 

E jo shumë gjatë nga ai ballafaqim, Jasima është fotografuar nën shoqërinë e ish të dashurit të Teas, Beart Rexhepit

Dyshja janë fotografuar në një lokal, ku duket se po shijojnë praninë e njëri-tjetrit, por nuk dihet për çfarë arsye dyshja ndodhen bashkë.

Related Posts