Megi Pojani “tërbon” ndjekësit me pozat duke lëpirë…

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Pavarësisht se merr kritika të shumta në lidhje me postimet që bën në rrjetet sociale, Megi Pojani duket se nuk e ka aspak problem dhe vijon po njësoj.

Fotot apo videot që ajo ndan me 400 mijë ndjekësit në “Instagram” janë gjithmonë super seksi.

Së fundmi, Megi ka publikuar në ‘Instagram” disa fotografi ku shfaqet shumë provokuese teksa lëpin një akullore. Pojani ka menduar që pozat e saj të jenë shumë “hot” ashtu si herët e tjera.

E si gjithmonë, fotot kanë marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente, si negative ashtu edhe pozitive.

Dikush i shkruan: “Sa do te doja te isha une te vendi akullores” dhe një tjetër ia pret: “Shumë seksi për këtë botë”.

Related Posts