Bora dhe Atdheu kapen bashk!(FOTO)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Bora Zemani dhe Atdhe Xharavina është një nga dyshet që janë përfolur më së shumti për marrdhënien e tyre.Në media është përfolur për një lidhje midis moderatores dhe Atdhet .Dyshja janë fotografuar nën prezencën e njëri tjetrit por kan mohuar të jenë ne një lidhje.

Së fundmi Atdheu është ndaluar nga policia ,në foto duket ai jashtë makinës duke diskutuar me policët dhe moderatorja Bora Zemani brenda në makinën e tij.

Këto ditë është diskutuar shumë romanca e Donaldit dhe Beatrix pasi Bora po priste të sqarohej me ish të dashurin e saj Donaldin por ai i vendosi pikat mbi i duke thën që është single dhe tn do shijoj romancen e re .Vlen të themi qe Donaldi shpeshhere perserit se mes tyre kane ndodhur shume gjera mos vallë është Atdheu arsyeja e ndarjes së tyre ?

Related Posts