Pas puthjes me Donaldin i gjith rrjeti kundër Beatrix reagon nëna e Beatrix”Mjaft të gjykuam”

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Beatrix Ramosaj është një nga hyrjet më te reja e cila po përflitet shumë në media ,ajo është kritikuar dhe sulmuar nga publiku pasi nisi një romancë me aktorin Donald Veshaj.I gjithë ky sulm kundrejt dyshes ndodhi pasi Donaldi la pezull një lidhje jashtë “Big Brother VIP” .
Pas gjith reagimeve kundër Beatrix dhe Donaldit së fundmi ka qën mamaja e këngëtares që ka dal në krah të vajzës së saj.

Me anë të një postimi në Instastory Antigona Ramosaj ka vendosur të reagoj.Ajo ka ripostuar një shkrim të dikujt tjetër në lidhje me të gjith situatën .

Related Posts