Kjo është këngëtarja që bëhet sonte pjesë e “Big Brother Vip”

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Në “Big Brother VIP” po marrin pjesë hyrje të reja .Këtë të premte në mbrëmje pritet që hyrja më e re të jetë një këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun Shqiptar .

Disa burime bëjn të ditur se hyrja më e re që do të nisë këtë rrugëtim në “shtëpin e vëllait të madh” do të jetë një artiste Kosovare dhe ajo është Big Mama .

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë.

Related Posts