EKSKLUZIVE! Bora do te perballet me Donaldin ne emisionin e sotem ne BBV!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Burime bëjnë me dije se sot do të kemi një sqarim për historinë më të përfolur te javëve të fundit.

Bora Zemani do të jetë sërish e ftuar ne “Big Brother VIP” këtë të premte dhe do ti kthej varsen e tij ish të dashurit të saj Donaldit.

Aktori i njohur i dhuroj këtë varse për 3 vjetorin e lidhjes por si duket dashuria e tij e madhe ndaj moderatores mbaroj shumë shpejt duke nisur kështu një romancë te re brenda BBV.

Gjithashtu vlen të rikujtojmë që në fillim të “Big Brother VIP” aktori Donald Veshaj i premtoj Borës dhe të gjithë publikut se ne atë emision ka hyr vetëm dhe do të dal vetëm, por nuk e mbajti premtin e dhënë dhe nisi një romancë të re .

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë.

Related Posts