U zëvëndësua nga Sonila Meço, Balina kritikon ashpër Big Brother!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Balina Bodinaku është një nga opinionistet e “Big Brother VIP” .Ajo për arsye shëndetsore nuk ishte pjesë e spektaklit për të mbajtur qëndrimin e saj rreth debateve dhe diskutimeve që ndodhin brenda shtëpis të “vëllait të madh”.Balina është zëvendesuar nga gazetarja Sonila Meço dhe nuk i ka pëlqyer aspak qëndrimi që ajo ka mbajtur kundrejt trios Donald Bora dhe Beatrix .

Pas mbrëmjes opinionistja Belina është shfaqur në live me një nga ish konkurentet Sheila.Ajo u shpreh se nuk i ka pëlqyer aspak se si produksioni dhe opinionistet e kan trajtuar qështjen e Donaldit si një gjyq moralist ,gjithashtu u shpreh se sipas saj nuk është e drejtë qe dy opinionistet i kan kërkuar llogari aktorit Donald Veshaj.

Related Posts