Argjendi nuk ndalet me deklaratat e forta “Ja çfarë bëmë me Ritvanën në shtëpi”!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Dy nga konkurentët më te dashur dhe më te përfolur të Përputhen 3,janë Ritvana dhe Argjendi .Mes tyre vihej re një kimi dhe një marrdhënie shumë e mirë.Por gjithçka ka ndrryshuar pasi dyshja tashmë hedhin akuza të rënda ndaj njëri tjetrit dhe nuk flasin më.

Argjendi është larguar nga “Për’puthen” duke mar akuza të rënda nga Ritvana ajo e ka quajtur atë biseksual.Gjithashtu përpara se të largohej nga emisioni Argjendi ka deklaruar se janë takuar së bashku në shtëpin e tij .Ritvana e ka mohuar madje ajo ka publikuar dhe bisedat me të.

Por Argjendi vazhdon të insistoj se dyshja jan takuar në shtëpin e tij.

I ftuar së fundmi në një intervistë për “Prive”, ka vazhduar duke treguar më shumë.

“Në shtëpi kemi bërë gjëra private”, tha ish-konkurrenti i “Përputhen”.

I pyetur nga 1 tek 10 sa gënjeshtare është Ritvana, Argjendi u përgjigj: 10.

Related Posts