Harron që vëzhgohet nga kamerat,Antonela ngre fustanin dhe trego më shumë se ç’duhet (FOTO)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Antonela , ish konkurentja e “Për’puthen gjithashtu një nga konkurentet që është bërë pjesë e Big Brother VIP.

Ajo është një vajzë pa komplekse dhe që shprehet ashtu si ajo dëshiron pa menduar për opinionin e publikut.

Në një mom si duket Antonela ka harruar se është gjatë gjithë kohës në vëzhgim nga kamerat.

Në media kanë qarkulluar disa foto të Antonelës teksa bëhej gati pa dashur ka ekspozuar para kamerës të brëndshmet pa treguar aspak kujdes.

Related Posts