Pas pes vitesh shkeputje, Rihanna rikthehet per ti thene te gjithve kete…

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Një nga këngëtaret më të dashura në mbar botën është Rihana .Ajo me zërin e saj të mrekullueshëm dhe me tekstet e saj të veçanta ka arritur të ketë miliona fansa.

Kohët e fundit Rihana ka bërë një pauzë për sa i përket botës muzikore.Dhe shumë fansa po presin me padurim hite të reja nga Rihana epo një lajm i mirë per ta : RiRi ka premtuar një këngë te re .

Kur është pyetur ajo nëse është duke punuar në një këngë të re, Rihanna ka thënë: Së shpejtu, shumë, shumë shpejt”.

Related Posts