Konfirmohet ndarja e Dua Lipës dhe Anwar Hadid? Ky i fundit bën veprimin e papritur!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Dua Lipa është këngëtarja me famë botërore, me origjinë Shqipëtare ,ajo është lidhur me vëllain e modeleve të Hadid,   Anwar Hadid.

Kohët e fundit flitet se mes çiftit ka krisje dhe për një ndarje të mundshme mes tyre .

Dua Lipa dhe i dashuri saj Anwar  Hadid kanë gjashtë muaj që nuk shihen më në pranin e njëri tjetrit. Dua po qëndron në Londër, Anwar në New York Mediat e huaja shkruanin se dyshja kanë vendosur t’i japin një pauzë njëri-tjetrit .

Por ditën e djeshme Anwar ka hequr Duan nga Instagrami gjithashtu ai ka hequr të gjitha fotot me të .Por e kunderta ndodh nga ana e Duas ,ajo vazhdon ta ndjek ne Instagram Anwar dhe vazhdon ti mbaj fotot që ka me të.

A është një krizë e momentit dhe do të kaloke apo lidhja tyre mori fund, mbetet të shihet!

Related Posts