“Më kanë prishur punë”/ Atdheu flet hapur dhe tregon çfarë e lidh me Bora Zemanin

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Ish konkurenti i “Për’puthen 2” Atdhe Xharavina është diskutuar shpesh që mund të ketë një lidhje të mundshme me Bora Zemanin.

Atdheu ka qënë disa her provokues dhe aludimet për një lidhje të mundshme kanë nisur për shkak se vet ai shprehu pëlqimin e tij ndaj moderatores Bora Zemani.

Ai së fundmi ka postuar InstaStory me shkrimin: “Ti je si bora, e bukur, por e ftohtë.” 

Ndjekësit e kan interpretuar kte shkrim dhe kan aluduar se ka të bëj me moderatoren.

Në një pyetsor në Instagram me ndjekësit e tij ai ka thën se aludime të tilla po i prishin marrdhënien qe ka me një femër tjetër .

“Varet se si i marrin  njerëzit edhe portalet story-t e mia, unë tek intervista e fundit u tregova i sinqertë që më kanë prishur punë me një gocë dhe prap kur hedh story unë e lidhin me një person tjetër që s’ka lidhje fare.” ,- shkroi ai.

Related Posts