Në një sondazh të bër së fundmi për të preferuarin e publikut nga banorët e “Big Brother VIP” është vën re se ai që kryeson është aktori Donald Veshaj .

Edhe pas shum sulmimeve që janë bërë për Donaldin dhe komenteve negative ndaj tij publiku ka votuar…