Në një sondazh të bër së fundmi për të preferuarin e publikut nga banorët e “Big Brother VIP” është vën re se ai që kryeson është aktori Donald Veshaj .

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Në një sondazh të bër së fundmi për të preferuarin e publikut nga banorët e “Big Brother VIP” është vën re se ai që kryeson është aktori Donald Veshaj .

Edhe pas shum sulmimeve që janë bërë  për Donaldin dhe komenteve negative ndaj tij publiku ka votuar si më të preferuarin atë.Trekendshi Bora Donald Beatrix bëri shumë bujë në rrjet dhe shumë reagime ndaj aktorit Donald Veshaj .

Related Posts