Pyetja që po bën lëmsh gjithë rrjetin/ Çfarë mesazhi shkruhej në 2000 lekshin që Romeo i la Donaldit? Çfarë ndodhi kur vëllezërit po zhvisheshin

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

“Big Brother VIP” gjatë spektaklit të natës së kaluar kan suprizuar Donaldin me ardhjen e vëllait të tij Romeon.Takimi i dy vëllezërve ishte shumë emocionues dyshja në bashkpunim me “Vëllain e madh “ kanë bërë një lojë per të vendsour në provë banorët e tjerë.Romeo ka zëvëndësuar për pak kohë Donaldin.

Por publikut i ra diçka në sy që Donaldi mori një 2000 leksh nga rrobat e Romeos dhe të gjithë kanë filluar të aludojnë se atje ka pasur një mesazh nga ana e Romeos.

Kjo pyetje po bëhet më së shumti në rrjete sociale

“Ça i kishe shkruar te 20mijlekshi”?

“Ca i kishe shkruar tek 20 mije lekshi? Dhe cfare shenje kerkonte Donaldi kur po zhvisheshit? Te tha a ke ndonje shenje nga jashte per mua? Per çfare e kishte”, janë pyetjet që më së shumti i janë drejtuar Romeos.

Related Posts