Antonela përplaset me Beniadën: Ti je fasadë!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Konkurentët e reality showt më të ndjekur në trevar Shqiptate “Big Brother Vip” kan hapur një temë diskutimi për ata që mendojn se kan ardhur për eksperincë dhe për ata qe kan si synim çmimin e madh.

Sara ka shprehur se është kuptuar tashmë se kush don çmimin e madh leket dhe se kush don një eksperiencë ndërsa Antonela ka reaguar duke u shprehur se gjithashtu është kuptuar se kush bën fasada.

Gjithashtu Antonela u shpreh se Beniada bën fasada.

Biseda mes tyre :

Antonela: Ka dhe fasadë ma beso.

Sara: Po mirë.

Beniada: Unë jam për eksperiencë, po të kisha fasadë do isha sjelljë ndryshe.

Antonela: Si ndryshe? Ti s’je sjellë keq ndonjëherë, as nuk je mërzitur, gjë që më bën të mendoj se po mban fasadë, po luan dhe po luan bukur se e di që njerëzit e duan pozitivitetin.

Beniada: Unë jam vetvetja. Jam pozitive, kam lindur pozitive dhe ata që më njohin e dinë.

Antonela: Po edhe unë jam pozitive , por nuk dal ashtu.

Beniada: Pse?

Antonela: Sepse janë situatat, nuk e duroj dot fallcitetin, njerëzit e shtirur.

UserOnline

Related Posts