Arjani ironizon keg Alvisën dhe Bashkimin: Për avionat keni pyetur, u ka rënë çmimi?

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Bashkimi dhe Alvisa janë dy nga konkurentët e “Për’puthen” 3 që janë çifti i parë që janë deklaruar se janë vetëm për njëri tjetrin.

Por si duket opinionisti Arjan Konomi nuk ju beson fare dhe haptaz ka trreguar që është kundër çiftit .

Teksa po bisedohej rreth takimit të tyre që u dha ditën e djeshme Arjan konomi ka ironizuar ata duke thënë se u kënaq duke i parë çiftin së bashku në shtëpinë e Bashkimit në Mitrovic por tha qe u kujtua se ata kan qënë dhe më parë te shtëpia e njëri-tjetrit dhe nuk është një gjë e madhe kjo.

Bashkimi është shprehur se nuk i pret ironit sidomos nga një profesionist si Arjan Konomi.

Por Konomi nuk ka ndalur pasi ka filluar sërish të ironizoj alvisen duke i treguar se ajo i don dhe i kërkon avionët.

E gjithë kjo ironi ka të bëjë me një video që ka qarkulluar në rrjete sociale , një bisedë e Alvisës me ish të dashurin e saj Hysenin.

UserOnline

Related Posts