”Big Brother” tè zbulon surratin siç e ke!” Aktorja e “Portokalli” ironizon Arjolèn?

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Arjola Demiri gjatë ditëve të fundit ka qënë protagoniste e shumë debateve në “Big Brother VIP”.Gjatë spektaklit Arjola ka pasur një debat të fortë me aktorin Donald  Veshaj.Që të dy nuk kan ndaluar së akuzuari dhe ofenduari njëri-tjetrin duke thënë “kalama” “egoiste” “dyfytyrshe” etj.

Gjithashtu në debat e sipër Donaldi është shprehur se Arjola “nxorri surratin e vërtet” dhe duke e akuzuar se gjithçka e ka bër për lojë.

Rreth këtij debati me anë të Instastoryit aktorja Renada Caci ose ndrryshe e njohim në rolin e “Luzes” ka trreguar se kë mbështet në këtë debat duke hedhur gjithashtu të njëjtat akuza kundrejt Arjolës.

‘O Donald, o yll gojën mjaltë e ke!’- shkruajti Renada.

Më pas postoi foton e një dhie duke shkruar: Big Brother Vip është pasqyra që ta zbulon surratin ashtu siç e ke, o çikë.

UserOnline

Related Posts