“E kam shumë inat, nuk meriton të jetë konkurrente”, Arbana Osmani befason me atë që thotë për këtë banore të ‘Big Brother VIP’: Nuk më ka pëlqyer kurrë! (FOTO)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Arbana Osmani është moderatorja që ka shoqëruar “Big Brother VIP” në të gjitha sezonet e tij.
Ajo ka bërë një bisedë me ndjekësit në Instastory dhe një nga ndjekësit i ka shkruar : Pse mbështete dje vetëm Beniadën, kur ideja e picës ishte e Sarës dhe Beniadës?
Moderatores Arbana Osmani një pyetje e tillë i është dukur e pa vend dhe absurde ku dhe përgjigjja e saj kundrejt ndjekësit është me ironi.Ajo ka treguar se nuk i pëlqen aspak dhe gjithashtu është shprehur se ajo ka inat Sarën dhe nuk e meriton që të jet banore në shtëpin më te famshme në Shqipëri.

UserOnline

Related Posts