‘O Zot jam duke vdekur’, ndodh e papritura brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, Beatrix në gjendje të rënduar

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Një nga personazhet dhe gjithashtu një nga banoret e “Big Brother VIP” është komentuar shumë në rrjete sociale dhe ajo është Beatrix Ramosaj.

Këngëtarja Beatrix së fundmi sështë ndjer mirë pasi ka pasur shqetësime .

Ajo është shtrrirë në krevat teksa pran saj është pran saj duke i treguar ati që spo mbushej dot me frymë.

“O Zot i madh sa keq”, është shprehur këngëtarja  Beatrix.

 Donaldi i ka vendosur dorën mbi kraharor duke i thënë “Ua sa shumë po të rreh zemra! Uaa! Pse kaq shumë?”.

“O Zot jam duke vdekur”, ka theksuar më tej Beatrixi.

UserOnline

Related Posts