Donaldi dhe Beatrix do marrin 30 mijë euro për lidhjen falco/ Reagon Arbana: Po ashtu është!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

“Big Brother VIP” është një nga emisionet më të ndjekura në Shqipëri . Për këtë program kanë qarkulluar “teori konspirative” të shumta. Arbana Osmani është moderatorja e këtij reality show dhe i ka kërkuar ndjekësve të saj në Instagram ti tregojnë teoritë konspirative që kanë dëgjuar për “Big Brother  VIP”dhe ajo do të kthejë përgjigje për to .

Dhe disa nga ato janë :

“Që dikush nga pjesëmarrësit ka marrë 30 mijë euro për t’u bërë çift fallco me një tjetër pjesëmarrës”, shkruan dikush, ku Arbana përgjigjet me humor: “Po, ashtu është”, dhe në sfond është Sara Hoxhën duke qeshur me të madhe.

 

UserOnline

Related Posts