”Big Brother” tè zbulon surratin siç e ke!” Aktorja e “Portokalli” ironizon Arjolèn?

Share: Share on facebook Facebook Share on email Email Share on whatsapp WhatsApp Arjola Demiri gjatë ditëve të fundit ka qënë protagoniste e shumë debateve në “Big Brother VIP”.Gjatë spektaklit Arjola ka pasur një debat të fortë me aktorin Donald  Veshaj.Që të dy nuk kan ndaluar së akuzuari dhe ofenduari njëri-tjetrin duke thënë “kalama” “egoiste” …

“E kam shumë inat, nuk meriton të jetë konkurrente”, Arbana Osmani befason me atë që thotë për këtë banore të ‘Big Brother VIP’: Nuk më ka pëlqyer kurrë! (FOTO)

Ajo ka bërë një bisedë me ndjekësit në Instastory dhe një nga ndjekësit i ka shkruar : Pse mbështete dje…