Upss! Fifi dhe Arbana shkëmbejnë puthje në buzë, publikohet video!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Mbrëmjen e kaluar është festuar 20 vjetori i themelimit të Top Media.Në festën e organizuar ishin të pranishëm konkurrentët e “Për’puthen” ish banorët e “Big Brothet VIP” dhe gjithashtu gazetaret dhe emrat e medhenj të Top Channel.

Fifi ka qën një nga të pranishmet shumë energjike ku është par pran ish banorëve të “Big Brother VIP” dhe gjithashtu pran moderatores Arbana Osmani.Gjatë mbrëmjes disa momente kanë rënë në sy dhe një nga ta është puthja në buzë që shkëmbyen këngëtarja Fifi me Arbanën teksa kercenin së bashku.

Gjithashtu është vën re marrdhënia e mirë dhe afrimiteti  i Fifit me Granitin.

Ndiqeni videon me poshte:

UserOnline

Related Posts