“Do ta këpus një unë ty moj po ik ulu…”,Donaldi e tepron dhe sillet shumë arrogant ndaj Beatriksit (Video)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Beatrix dhe Donaldi nisën një romancë së bashku brenda shtëpis së “Big Brother VIP”.

Romanca e aktorit me këngëtaren është një nga më të përfolurat në rrjete sociale ,ata kan treguar shumë afrimitet me njëri tjetrin duke kaluar shumë momente së bashku nën përqafime dhe puthje .

Por si duket nga një video e bërë virale në rrjete sociale ka edhe raste kur aktori Donald Veshaj nuk ndihet mir dhe nuk i pëlqen disa veprime të Beatrixit.

Në videon e bër virale shfaqet këngëtarja Beatrix Ramosaj e cila ndodhet përball Donaldit e cila po bën disa gjeste me flokë por si duket aktorit si kan pëlqyer .

“Do ta këpus një unë ty,po ik ulu atje”,u shpreh Donaldi kundrejt Beatriksit e cila po e merrte me shaka dhe po qeshte,derisa Donaldi po rrinte serioz.

UserOnline

Related Posts