Si reagoi Sara kur Monika Lubonja veshi këmishën e Ledrit?

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Javën e kalur në “Big Brother VIP” një nga të ftuarit special ka qënë reperi i njohur Ledri Vula i cili ka suprizuar dy miqtë e tij Dj PM dhe Dj Dagz.Pasi kaluan shum emocione te bukura dhe prekëse Ledri Vula ka përshëmdetur dhe banorët e tjerë të shtëpisë ku Monika Lubonja i ka marrë këmishën që Ledri kishte veshur.

Gjatë puntatës së mbrëmjes së djeshme ka rënë në sy veshja e Monikës .Ajo kisjte veshur këmishën e këngëtarit Ledri Vula .Dhe pas kësaj ka patur dhe një reagim nga ana e partneres së Ledrit.Sara Hoxha me anë të një posti në Instastory  ka thënë:“Monika po me vjedh stilin?”

E gjitha kjo ka qënë në mënyre batute.

UserOnline

Related Posts