Donaldi bëhet kurioz, Beatrix flet për raportin e saj me Neymar

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj ka raporte shumë të mira me 2 yjet e futbollit botëror, Nejmar dhe Kilian Mbape. Ajo ka treguar më herët se i ka shokë, dhe janë parë bashkë për festa të ndryshme.

Për këtë raport janë bërë kuriozë edhe banorët e “Big Brother VIP”, mes tyre Dagzi e Donaldi, me të cilin Trixa ka patur shumë afrimitet në shtëpi. Madje, gjatë bisedës ai e pyet për detaje, duke u treguar shumë kurioz.

Këngëtarja ka treguar se Neymar i ka shkruar, e më pas në Paris kanë qenë në një festë miqsh të përbashkët.

Biseda e plotë:

Dj Dagz: Trixa a më duket a kam parë një lajm, diçka me Mbappe dhe Neymar. I ke shokë?

Beatrix: Po.

Sarah: Kë ke shok, Neymar?

Beatrix: Po.

Sarah: Futbollistin?

Beatrix: Po.

Donaldi: Si, qysh, tek?

Beatrix: Po më ka pas shkruar vite përpara, pastaj me shoqërinë në Paris me kushërirën kishim shoqëri të përbashkët. Ishim te festa.

Dj Dagz: U njohët?

Beatrix: Po. Më shkruajnë gjithmonë, janë shumë të mirë, shumë sjellshëm. Shumë shokë të mirë. Janë shumë me këmbë në tokë. Këtu i ke do që nuk kanë bërë kurrgjë e bëjnë mendjen e madhe. Ke njerëz me famë botërore e nuk i thyejnë rregullat.

Dj Dagz: Mbaj mend që keni qenë te një festë.

Beatrix: Po. Janë shumë të mirë.

UserOnline

Related Posts